Haber

Meral Akşener’den sandığa çağrı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Mayıs’ta yapılan genel seçimlerin ardından ilk kez genel merkezde değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Mayıs Pazar günü yapılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin ardından sessiz kaldı. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından yapacağı açıklamayı merak eden Akşener, genel merkezinde kameralar karşısına geçti. 6 gün aradan sonra bugün partisi.

İşte Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar: Bu seçim 0-0 ile başlayan ve referanduma dönüşmesi gereken bir seçimdir. 14 Mayıs’tan sonra parti olarak ikinci yarış için hazırlıklara başladık. 81 ildeki tüm teşkilatlarımız Çarşamba akşamı itibariyle saha çalışmalarına başladı. Partimizin tüm kurumları sabah akşam sahada olacak.

“KILIÇDAROĞLU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. cumhurbaşkanımız seçilmesi için sonuna kadar çalışacağız. Bu geceden itibaren İstanbul’a gidiyorum. Kapı çalınsa da kendi adıma çalışırım.

Millet İttifakı adayı yerine Erdoğan kazanırsa Türkiye’de artık parti-başkanlık sistemi tartışılmayacak.Bu yüzden bundan kaçınmalıyız.

28 Mayıs’ta yapılacak seçimde sandığa gitmeyen, Erdoğan’a oy vermeyen kardeşlerim sizlere sesleniyorum. Sadece kendiniz değil, özellikle GÜZEL Partililer, dostunuzu, eşinizi sandığa götürüp oy kullandırmak için büyük çaba sarf edeceksiniz.

https://twitter.com/meral_aksener/status/1659863205748019200

haber-senirkent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu