Haber

Doğum sonrası çıkan ve ‘Lohusa’ filminin galasına katılan Ezgi Mola, annelik konusunda samimi açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz kasım ayında oğlu Can’ı kucağına alan Ezgi Mola, doğumunun ardından ilk kez bir etkinliğe katıldı. Gupse Özay’ın ‘Lohusa’ filminin galasında görülen Ezgi Mola, annelik konusunda samimi açıklamalarda bulundu. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak:https://www.posta.com.tr/magazin/ezgi…

Ünlüler camiasının sempatik ismi Ezgi Mola, hepinizin takip ettiği gibi geçtiğimiz yıl Mustafa Aksakallı ile evlendi.

Daha sonra Ezgi Mola’nın hamile olduğu haberiyle kalbimiz kırıldı.

“Bugün veya yarın doğum yaptım” şeklinde paylaşımlar yapan Ezgi Mola, geçtiğimiz kasım ayında oğlu Can’ı kucağına almıştı.

Sonrasında yaptığı tatlı paylaşımlar içimizi ısıtırken Ezgi Mola, önceki gün Gupse Özay’ın “Lohusa” filminin galasına katıldı.

‘Posta’nın haberine göre ünlü oyuncu, doğum yaptıktan çok sonra ‘Lohusa’ filminin galasına katıldı ve filmde aktif rol aldı.

Elbette tüm muhabirlerin merak ettiği konu Ezgi Mola’nın anneliğe dair açıklamalarıydı.

Ünlü oyuncu, “Annelik çok iyi gidiyor. Daha önce bu kadar hızlı geçen bir gün görmemiştim. Gerçek bir doğum sonrası kadın olarak galaya geldim. Şaka bir yana benimki bitti. Mustafa şu an evde. O alıyor. Can’la ilgilendim, o yüzden buraya geldim.” açıklamayı yaptı.

Film sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ezgi Mola, “Bana hep ‘Hamile namazı, lohusa namazı’ diye soruyorlar. ‘Namaz kılıyor musun?’ “Dünyanın en güzel duygusu bu” diyorlar. Allah herkese nasip etsin” diyerek açıklamasını anneliğe dair son cümleleriyle tamamladı.

Büyük nazar boncuğumuzu bırakalım.?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu